Podwójny podbródek? Wypróbuj niechirurgiczną Kybellę!

Czy wiesz, że nie musisz już żyć z podwójnym podbródkiem? Pierwszą rzeczą, która może Ci się wydawać, że mówimy o liposukcji. Dla wielu ludzi, pomysł korzystania z procedury chirurgicznej w celu pozbycia się ich podwójny podbródek jest coś, co jest po prostu nie warto ryzyko lub czas przestoju. Ale to nie jest to, o czym mówimy. Mówimy o Kybella®. Jest to produkt do wstrzykiwania, który może pomóc w pozbyciu się podwójnego podbródka.

Zmaganie się z podwójnym podbródkiem nie jest przyjemne. Powoduje, że czujesz się niepewnie i niekomfortowo we własnej skórze. Powoduje, że zachowujesz się w sposób niezręczny, zwłaszcza gdy chcesz zrobić zdjęcia. Pomyśl tylko o ostatnim razie, kiedy wszyscy Twoi znajomi chcieli zrobić Ci zdjęcie. Co wtedy zrobiłaś? Bardzo prawdopodobne, że podciągnęłaś szalik lub zakryłaś dłonią podwójny podbródek. Nie musisz już dłużej tak żyć. Kybella® może pozbyć się podwójnego podbródka i przywrócić Ci pewność siebie. Prawdopodobnie zauważysz również, że inni reagują na Ciebie w bardziej pozytywny sposób. Ciekawostką w przypadku podwójnego podbródka jest to, że sprawia on, że ogólnie wyglądasz na ociężałego, nawet jeśli tak nie jest.

Pierwszym krokiem do pożegnania się z podwójnym podbródkiem na zawsze jest umówienie się na konsultację. Podczas tej konsultacji spotkasz się z naszymi specjalistami medycznymi. Wyjaśnią oni szczegółowo jak działa Kybella®, jakie rezultaty możesz uzyskać i wiele innych rzeczy. Zadadzą Ci również pytania dotyczące Twojego zdrowia. Chcą się upewnić, że jesteś dobrym kandydatem do tego zabiegu. Po ustaleniu, że jesteś dobrym kandydatem do zabiegu Kybella®, można zaplanować sesję zabiegową dla Ciebie.

Sesja zabiegowa jest bardzo prosta. Podczas wizyty, roztwór Kybella® jest umiejętnie wstrzykiwany w wybrane wcześniej miejsca. Nie zobaczysz natychmiastowych rezultatów. W rzeczywistości, może minąć kilka miesięcy zanim podwójny podbródek zniknie. Prawdopodobnie będziesz musiał wrócić do naszego gabinetu po pierwszym zabiegu, aby pozbyć się podwójnego podbródka na dobre.

Autor

Zespół | megathik