TOP 5 zabiegów wyszczuplających 2017 roku

Modelowanie swej sylwetki można przeprowadzić z pomocą zabiegów. Jest to dobre wyjście dla osób, które usiłują pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha, ud, bioder bądź ramion, jednakże nie są w stanie się z tym uporać - nawet pomimo stosowania diety i częstych, systematycznych ćwiczeń. Ze swoistego konfliktu ze zwykle niemile widzianym u nas tłuszczem jesteśmy w stanie wyjść na tarczy dzięki modelowaniu nieinwazyjnemu - co oznacza, iż nie używa się tutaj skalpela i nie istnieje ryzyko powikłań.
Modelowanie sylwetki wykonywane jest za pomocą nowinek technologicznych, będących coraz to większą konkurencją dla zabiegów chirurgicznych. Sposoby takiego pozbywania się nadmiaru tłuszczu są znacznie bezpieczniejsze, a niżeli operacje wykonywane przez chirurgów, a ponadto - co pewnie jest jednym z ważniejszych aspektów - nie pozostawiają blizn oraz okres sanacji w tym wypadku jest niezwykle krótki.
 

Zabiegi wyszczuplające  - ranking 2017 
 

Zabiegi wyszczuplające - Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg nie wymagający operacji. Faktem jest, iż to małoinwazyjna ścieżka prowadząca do ograniczenia tkanki tłuszczowej w danym miejscu naszego ciała. Podczas zabiegu wstrzykuje się mieszaniny zawierającej odpowiednio dobranych substancji wprost do tkanki. Mieszanka ta wywołuje pękanie oraz rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Wówczas owe komórki przemieszczane są do wątroby, a podczas procesów metabolicznych opuszczają ludzki organizm, co jasno daje nam do zrozumienia, jak łatwy i bezbolesny jest to sposób.

Ów zabieg należy do najbezpieczniejszych, ze względu na niskie ryzyko komplikacji. Nasz naskórek dostosuje się do nowej i lepszej formy ciała, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów, nierówności.

Zabiegi wyszczuplające - Endermologia

Endermologia jest kolejną bezinwazyjną receptą na modelowanie ludzkiego ciała. Nazwa może i nie mówi większości z nas zbyt wiele, aczkolwiek jest to skuteczna metoda masażu podciśnieniowego, co wpływa na poprawę owalu twarzy, zmniejszenie oznak starzenia się skóry, odzyskanie jej gęstości.

Endermolab to rewolucyjny wręcz sposób wykorzystywany w urządzeniach wyposażonych w system LPG. Stosuje się ją oczywiście w procesie endermologii. Technika ta daje nam możliwość naturalnych poprawek sylwetki. Czyni to poprzez stymulowanie tkanki łącznej. Uważa się to za niebywale efektywną metodę walki z cellulitem, obrzękiem, wiotkością, nadwyżką tłuszczu. Za sprawą zabiegu nasza skóra ma szansę stać się jędrna i elastyczna.

Zabiegi wyszczuplające - Karboksyterapia

Karboksyterapia to kolejny nowatorki zabieg, podczas którego pod skórę wprowadza się dwutlenek węgla. Przyjmuje się tę metodę za prawdziwy cud medycyny, wręcz przełom techniki stosowanej w modelowaniu ludzkiej sylwetki. Od momentu pojawienia się botoksu aż do zastosowania karboksyterapii nie pojawiło się nic na tyle przejmującego, aby wstrząsnąć medycyną estetyczną. Kuracja węglowa może być zastosowana podczas leczenia wielu chorób. Używa się jej już od 1932 roku, a więc od czasów wręcz dla nas zamierzchłych.

Tak jak wszystkie dotychczasowe metody, tak i karboksyterapia jest leczeniem praktycznie pozbawionym jakichkolwiek powikłań, a więc śmiało można stosować ją zarówno przy medycynie estetycznej, jak i przy leczeniu chorób.

zabiegi wyszczuplające efekty

Zabiegi wyszczuplające - MAXIMUS TRILIPO MED

Maximus jest nowoczesnym urządzeniem, działającym nie tylko na skórę, ale również na mięśnie oraz tkankę podskórną. Dzięki temu można polepszyć aparycję skóry i jej napięcie. W dodatku jest to także sposób na pozbycie się cellulity i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Maximus korzysta z technologii zwanej TriLipo RF - która jest trójpolarną falą radiową - a także z TriLipo DMA - dynamiczna aktywacja mięśni. Dzięki temu połączeniu działamy na komórki tłuszczowe z trzykrotnie większą siłą oraz z każdego kierunku. Stają się one płynem poprzez podgrzanie, a dzięki skurczom mięśni są wypychane ku górze. Ciśnienie z głowicy zaś uciska komórki do dołu. Może to brzmieć dość zawile, aczkolwiek koniec końców powoduje drenaż tłuszczu, zwiększenie krążenia krwi i lepszego dotlenienia komórek. Możliwa jest również poprawa jędrności skóry i jej napięcia poprzez skurczenie się włókien kolagenowych.

Redukcja cellulitu Cellactorem

Usuwanie cellulitu falą akustyczną. Brzmi trochę dziwnie, czyż nie? Aczkolwiek aparat Cellactor wykorzystuje je do zmniejszenia cellulitu. Fale akustyczne o dość dużej energii wytworzone są przez plenarną i radialną głowicę.

Urządzenie to umożliwia także rozwiązanie innych defektów kosmetycznych i dermatologicznych, choćby blizn albo opuchlizny. Jego wysoka skuteczność odznacza się również podczas poprawy elastyczności skóry i modelowaniu naszych kształtów.

Przed zabiegiem:
Pod powierzchnią skóry gromadzą się komórki tłuszczowe - zwiększone. Nieelastyczne włókna wertykalnej tkanki łącznej nie są w stanie się rozszerzyć na sąsiadującej tkance tłuszczowej.

Podczas zabiegu:
Fala akustyczna dostaje się do wnętrza organizmu. Tkanka łączna "relaksuje się", przy jednoczesnym wzroście jędrności skóry właściwej. Krew krąży w naszym ciele znacznie lepiej. Na koniec komórki tłuszczowe - będące w powiększeniu - wracają do swych pierwotnych rozmiarów.

Po zabiegu:
Skutkami redukcji cellulitu są: poprawa gęstości skóry, naprawa naturalnej elastyczności tkanki łącznej, wyraźna i długotrwała poprawa kondycji skóry. Najlepsze efekty uzyskuje się podczas łączenia technologii w trakcie trwania jednego procesu.

Autor

Zespół | megathik